Kamionki Sosnowiec   tel. +48 505 012 069

Pokoje gościnne

 

Pokoje Gościnne

Z największą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę niesamowitego komfortu za niewygórowaną cenę.

Wyjątkowa lokalizacja naszego miejsca pozwala na szybkie dotarcie do wszystkich strategicznych miejsc w Aglomeracji Śląskiej.

W pobliżu przebiegają drogi szybkiego ruchu łączące z Katowicami (ok. 14km), Cieszynem oraz Warszawą a także Autostradą A4 łącząca z Krakowem, Opolem i Wrocławiem.

Znajdujemy się w niedalekiej odległości od Expo Silesia (3,0 km).

Z naszej restauracji mają Państwo doskonałe połączenie z katowickim Międzynarodowym Portem Lotniczym "Pyrzowice" oraz krakowskim Międzynarodowym Portem Lotniczym w Balicach.

Pokoje Gościnne Kamionki to doskonałe miejsce dla osób, które szukają noclegu przybywając do Sosnowca w celach biznesowych, a także dla grup zorganizowanych czy osób indywidualnych.

Oferta noclegu

Nasz obiekt może pomieścić 27 osób. Dysponujemy pokojami 1, 2, 3-osobowymi o wysokim standardzie. W każdym pokoju znajdą Państwo:

 • Szerokopasmowy Internet Bezprzewodowy,
 • Telewizję kablową,
 • Telefon,
 • Nowoczesną łazienkę.

Oferujemy następujące pokoje:

PROMOCJA
POKÓJ JEDNOOSOBOWY: 99,- zł
POKÓJ DWUOSOBOWY: 148,- zł
POKÓJ TRZYOSOBOWY: 217,- zł
POKÓJ CZTEROOSOBOWY: 286,- zł

Ceny zawierają podatek VAT.

W przypadku rezerwacji pokoi dla większej ilości gości czy stałej rezerwacji, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę opartą na bardzo korzystnych cenach.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu:

+48 505 012 069

Galeria

Regulamin pobytu w pokojach gościnnych

§1
 1. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie pracownikowi Recepcji dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podpisanie karty meldunkowej.
 2. Pomieszczenia mieszkalne w Restauracji Kamionki, zwane dalej „pokojami”, wynajmowane są na doby hotelowe.
 3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i kończy o godz. 12:00 dnia następnego.
 4. Jeżeli najemca pokoju, zwany dalej „Gościem”, nie określił czasu pobytu najmując pokój, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
§2
 1. Zamiar przedłużenia pobytu wykraczający poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić w Recepcji do godz. 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.
 2. Restauracja Kamionki uwzględni życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.
§3
 1. Gość nie może udostępniać w żaden sposób pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.
 2. Osoby niezameldowane w Restauracji Kamionki mogą przebywać w pokoju od godz. 7:00 do godz. 22:00.
 3. Restauracja Kamionki może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin, w szczególności wyrządzając szkodę na mieniu Restauracji Kamionki, bądź jego Gości, szkodę na osobie Gościa, pracownika lub innych osób przebywających w Restauracji Kamionki, albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie Restauracji Kamionki.
§4
 1. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Gość jest proszony o jak najszybsze zgłaszanie ich w Recepcji, co umożliwi obsłudze Restauracji Kamionki niezwłoczną reakcję.
 2. Restauracja Kamionki ma za zadanie zapewnić:
  • warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa,
  • bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o Gościu,
  • profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie wszystkich usług świadczonych w Restauracji Kamionki.
  • sprzątanie pokoju i wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gościa, a w jego obecności tylko wówczas, gdy wyrazi takie życzenie,
  • sprawną pod względem technicznym usługę pobytu; w razie wystąpienia usterek, które nie będą mogły być usunięte, Restauracja Kamionki dołoży starań, aby – w miarę posiadanych możliwości – zamienić pokój lub w inny sposób załagodzić niedogodności.
§5
 1. Restauracja Kamionki ponosi odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z jego usług w zakresie określonym przepisami art. 846-852 Kodeksu Cywilnego, o ile strony nie postanowiły inaczej.
 2. Odpowiedzialność Restauracji Kamionki z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną jest ograniczona zgodnie z art. 849 §1 Kodeksu Cywilnego.
 3. O wystąpieniu szkody Gość powinien zawiadomić Recepcję niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
§6
 1. Restauracja Kamionki nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, zaparkowanego na parkingu przed Restauracją Kamionki.
§7
 1. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych w pokojach, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 2. Na terenie Pokojów Gościnnych Kamionki obowiązuje całkowity zakaz palenia. Restauracja Kamionki zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa kosztami usuwania zapachu tytoniowego oraz wszelkich szkód wyrządzonych na skutek palenia tytoniu.
§8
 1. W Pokojach Gościnnych obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 22:00 do godz. 7:00 dnia następnego.
 2. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług pokojów gościnnych nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Restauracja Kamionki może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która naruszy tę zasadę.

Copyright © 2020 Restauracja Kamionki

Usługi gastronomiczne na terenie Sosnowca: Pokoje gościnne Sosnowiec Restauracja Imprezy Okolicznościowe Sosnowiec Karta dań i drinków Sala weselna Sosnowiec Chrzciny - organizacja i przykładowe menu Organizacja Komunii Sosnowiec Wynajem sali konferencyjnej Organizacja stypy Sosnowiec Imprezy dla najmłodszych, imprezy dla dzieci z animatorem Przyjęcia Sosnowiec Wynajem sali konferencyjnej
1